fbpx

HANDMADE BYZNYS

učím jak podnikat v rukodělné tvorbě

ONLINE KURZY

Online kurz PRODEJ NA ETSY

Etsy je největší světové online tržiště s handmade a současně nejlepším místěm, kde si lze vyzkoušet prodávat své výrobky do zahraničí. Zakoupením kurzu „Prodej na Etsy“ získáte časově neomezený přístup k exkluzivním materiálům:

Navíc můžete kdykoliv pokládat dotazy a radit se s ostatními členy i se mnou v přidružené facebookové skupině. Kurz je vhodný i pro prodejce, kteří neumí anglicky – s jeho podporou lze zvládnout i prodej v neznámém jazyce.

VÍCE INFORMACÍ ZDE


Minikurz Jak vyplnit LUCID

Chcete-li své zboží nabízet do Německa, musíte splnit povinnosti spojené se zákonem o obalech a zaregistrovat se do veřejné databáze LUCID. Celou tuto složitou problematiku jsem nastudovala za vás a tak s minikurzem máte během jedné hodiny všechny povinnosti z krku.

VÍCE INFORMACÍ ZDE


Online kurz CENOTVORBA

V současné době pro vás připravuji nový a vylepšený kurz cenotvorby.

Pokud se potřebujete zorientovat v tom, jak si určit minimální cenu za své výrobky, pomůže vám přednáška, kterou jsem měla pro portál Na volné noze.

Na ni navazuje Kouzelná tabulka pro výpočet cen. Chcete jednoduše počítat s náklady, ale přitom mít výpočty přesné? V tom případě je kurz s Kouzelnou tabulkou přesně pro vás.

VÍCE INFORMACÍ ZDE
  Kontakt

  E-mail: hanka@handmadebyznys.cz
  ​Tel: +420 728 868 815
  www.facebook.com/handmadebyznys

  IČ: 74372637
  Havlíčkova 178/79
  602 00 Brno